مقالات

انتخاب رنگ شال و روسری

انتخاب رنگ شال و روسری

یکی از مهم ترین بخش های داشتن یک استایل زیبا، دقت در انتخاب رنگ شال و روسری می باشد. زیرا همانطور که در مقالات قبلی بیان نمودیم این بخش جزو یکی از مهم ترین اکسووری های پوشاک محسوب می شود. یک هارمونی مناسب بین این بخش و دیگر بخش های یک استایل، می تواند زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان آورد. از این رو اکثر بانوان خوش سلیقه ترجیح می دهند در انتخاب انواع شال و روسری با دقت بیشتری عمل نمایند.

مهم ترین نکته ای که در انتخاب این پوشاک مورد توجه قرار می گیرد، تناسب رنگ آن با پوست چهره می باشد. از این رو در این مقاله نکات مهم تناسب رنگ چهره و شال و روسری را در یک استاسب زیبا بررسی می نماییم.

مهم ترین اِلمان ها در انتخاب رنگ شال و روسری

افراد مختلف با توجه به محل زندگی، شرایط آب و هوایی و وراثت دارای رنگ پوست های متفاوتی می باشند. رنگ طبیعی پوست انسان از روشن گرفته تا پوست های تیره دارای زیبایی منحصر به فردی است که در هر شخصی متفاوت از دیگری ظاهر می شود. و افراد معمولا رنگ آرایش و لباس خود را با توجه به رنگ پوستشان انتخاب می نمایند.

هنگام خرید انواع پوشاک، به خصوص خرید شال و روسری اینترنتی که امکان تماشای محصول از نزدیک در دستری نیست، بالا بردن اطلاعاتتان در رابطه با تناسب رنگ ها برای شما بسیار مفید می باشد. هر فردی با توجه به رنگ پوست خود می تواند شال و روسری مناسب با استایل خود را انتخاب نماید. اگر ما تقسیم بندی تناژ رنگ پوست را سه بخش سفید، گندمی و سبزه در نظر داشته باشیم، شال و روسری متناسب با آن به شرح زیر می باشد.

انتخاب رنگ شال و روسری

  • رنگ و طرح مناسب برای پوست های سفید

افرادی که دارای پوست سفید و یا روشن هستند، بهتر است از رنگ های شاد و به اصطلاح جیغ و یا گرم در انتخاب رنگ شال و روسری خود استفاده نمایند. رنگ هایی مانند: قرمز، آبی پر رنگ، سبز و… می تواند تاثیر مثبتی در چهره شما داشته  باشد. و رنگ های ملایم و کم رنگ برای پوست های سفید، چهره را بی حال و بی رنگ و رو نشان می دهد.

توجه: برای خرید شال و روسری های رنگ روشن، بهتر است از بین نمونه های طرح دار این محصولات خریداری نمایید.

  • انتخاب رنگ شال و روسری برای گندمی ها

کسانی که دارای پوست گندمی می باشند شانس بیشتری نسبت به دیگر افراد برای انتخاب رنگ شال و روسری دارند. زیرا پوست افراد نه خیلی تیره است و نه خیلی روشن! پس می توانند از تمام طیف های رنگ شال و روسری انتخاب نمایند.

افراد با پوست گندمی اگر از شال و روسری رنگ روشن استفاده نمایند، چهره آن  ها روشن تر نشان داده می شود. و بالعکس، اگر از رنگ های تیره استفاده نمایند، رنگ پوستشان به رنگ تیره نمایش داده می شود.

  • شال و روسری برای پوست های سبزه

و در انتها میرسیم به انتخاب شال و روسری برای افرادی که دارای پوست سبزه هستند. استفاده از رنگ های کدر و تیره برای این افراد ممنوع می باشد. زیرا انتخاب این رنگ شال و روسری ، درخشش طبیعی پوست انسان را پنهان می نماید.

رنگ شال مناسب برای این افراد رنگ هایی مانند: ارغوانی، خاکی، بنفش و …. می باشد.

خرید شال و روسری

جمع بندی

با مطالعه مطالب فوق الذکر می توانید به راحتی رنگ شال و روسری مناسب با رنگ پوست خود را انتخاب نمایید.

فروشگاه نیلارز یکی از بهترین ارائه دهندگان انواع شال و روسری می باشد. که با هدف جلب رضایت مشتریان خود، با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می نماید.

 با خرید شال و روسری از این مجموعه، کیفیت را تجربه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *