مقالات

راهنمای خرید شال و روسری

اکثر بانوان ایرانی برای زیبایی بیشتر استایل خود از انواع شال و روسری استفاده می نمایند. این پوشاک به عنوان یکی از مهم ترین اکسسوری های بانوان دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. و می توانید هر یک از آن ها را با لباس های خود ست نمایید. جالب است بدانید این اکسسوری تنها به جهت حفظ حجاب مورد استفاده قرار نمیگیرد. بلکه بسیاری از بانوان برای زیبایی بیشتر استایل های رسمی و کژوال خود نیز از آن استفاده می نمایند. پس چه بانوان ایرانی و چه غیر ایرانی معمولا چند مدل از این اکسسوری را در کمد خود دارند. اگر قصد خرید این اکسسوری کاربردی را دارید، بهتر است در ادامه این مقاله با راهنمای خرید شال و روسری همراه باشید.

راهنمای خرید شال و روسری

راهنمای خرید شال و روسری

 • توجه به رنگبندی و طرح

انتخاب رنگ شال و روسری یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در هنگام انتخاب این اکسسوری باید به آن توجه داشت. برای اینکه بدانید انتخاب چه رنگ هایی برای شما مناسب تر است، باید آن را با پوست صورت، رنگ مو و لباس خود بسنجید. این سه مورد از اِلمان های مهم در انتخاب راهنمای رنگ شال و روسری می باشد.

همچنین دقت کنید که اگر لباس شما دارای طرح های شلوغ است، استفاده از شال و روسری ساده برای شما مناسب تر می باشد.

 • سبکی و راحتی پارچه های شال و روسری

برای راحتی بیشتر در هنگام استفاده از شال و روسری باید نوعی را انتخاب نمایید که در عین راحتی و سبکی از روی سر ما لیز نخورد. چرا که این جنس پارچه ها شما را وادار می نماید که مدام روسری یا شال خود را مرتب نمایید.

خرید شال و روسری

 • راهنمای خرید شال و روسری در قواره های مختلف

خرید شال و روسری در قواره بزرگ یکی از اِلمان های مد در دنیای پوشاک می باشد. امروزه بسیاری از بانوان از این نوع اکسسوری در استایل خود استفاده می نمایند. اما توجه داشته باشید که این شال و روسری ها در سایز های بزرگ تنها در بعضی فصول قابل استفاده می باشند. و در فصل های سرد سال و همراه با لباس های گرم، استفاده از آن ها دست و پا گیر است. پس یکی از مهم ترین راهنمای های خرید شال و روسری، انتخاب قواره مناسب آن است.

اندازه ی استاندارد و معمول برای خرید روسری معمولا 90 سانت می باشد. و برای خرید شال عرض های 70  با طول 180 بسیار مناسب می باشد. اما اگر قصد بستن شال و روسری خود را به صورت مدل دار دارید، می توانید از سایز های بزرگ تر آن خریداری و استفاده نمایید.

 • راهنمای انتخاب جنس پارچه شال و روسری

جنس پارچه شال و روسری که خریداری می نمایید، یکی از مهم ترین اِلمان های انتخاب این اکسسوری های پوشاک می باشد. زیرا اگر جنس آن ها را متناسب با فصل انتخاب نکتید، در استفاده از آن ها دچار مشکل خواهید شد. شال و روسری مناسب باید در فصل های سرد، سرما را از شما دور نماید و در فصل های گرم هوا را از خود عبور دهد.

همچنین جنس های شال و روسری هایی که در مراسم و مجابس مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، با آن هایی که به طور روزمره استفاده می شوند بسیار متفاوت است. برخی از جنس های پارچه پرطرفدار در ترند شال و روسری عباتند از:

 1. شال و روسری پلیسه
 2. شال و روسری لمه
 3. شال و روسری ساتن 
 4. شال و روسری ابریشم
 5. شال و روسری نخی
 6. شال و روسری حریر

راهنمای خرید شال و روسری

 • قیمت خرید

یکی از مسائل مهم در هنگام خرید تمامی محصولات و به خصوص پوشاک، قیمت نهایی آن محصول است. برای خرید هرچه بهتر، فروشگاهی را انتخاب نمایید که دارای قیمت های منصفانه و معقول باشد.

ما در فروشگاه نیلارز در جهت رفع نیاز مشتریان و توجه به خواسته های آنان، بهترین کیفیت های شال و روسری را با قیمتی مناسب در وب سایت خود قرار داده ایم. شما می توانید با خرید اینترنتی شال و روسری ، یک خرید راحت را در کمترین زمان تجربه نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *