مقالات

مدل های جدید شال و روسری

مدل های جدید شال و روسری

یکی از اصلی ترین دغدغه های اکثر افراد برای داشتن استایلی بروز و زیبا، آشنایی با مدل های جدید شال و روسری می باشد. یک بانوی بروز معمولا با ترند های مد همراه می باشد. و از اِلمان های آن در انتخاب انواع پوشاک خود استفاده می نماید.

انتخاب رنگ شال و روسری در مدل های مختلف با توجه به مد روز و ترند سال یکی از مسائلی است که اکثر بانوان به آن توجه دارند. از این رو در این مقاله قصد داریم تا جدید ترین مدل ها و رنگ های ترند را به شما معرفی نماییم. با استفاده از نکاتی که در این مطلب بیان می شود، می توان استایلی زیبا و بروز داشت.

بیشتر بدانید: پاییز امسال را با استایل پاییزه خود زیبا کنید!

مدل های جدید شال و روسری

انتخاب رنگ های جدید شال و روسری

در گذشته انتخاب رنگ و ست کردن شال و روسری با دیگر لباس ها نهایت در دو رنگ خلاصه می شد. یعنی در یک استایل از دو رنگ جهت انتخاب انواع شال و روسری، مانتو، کیف، کفش و دیگر اکسسوری پوشاک استفاده می شد. که این دو رنگ معمولا در یک خانواده و طیف رنگی قرار داشتند.

برای مثال در اکثر اوقات کرم و قهوه ای، طوسی و سفید یا طوسی و مشکی، آبی و سفید و دیگر رنگ های این چنینی در یک استایل به کار می رفتند. همچنین استفاده از رنگ های متنوع و شاد در استایل های رسمی کمتر مشاهده میشد.

اما طی چندین سال اخیر رنگ های شاد و زنده با توجه به فصول مختلف در استایل های مختلف رسمی و غیر رسمی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین ست های لباس معمولا متشکل از چندین رنگ مختلف و گاها متضاد می باشد. در واقع مد امروزی اظهار دارد که برای انتخاب رنگ در استایل های مختلف هیچ محدودیتی وجود ندارد. و برای داشتن جامعه ای زیبا می توان از تمام رنگ ها در کنار یکدیگر استفاده نمود.

در استایل امروزی مدل های جدید شال و روسری معمولا متشکل از چند رنگ مختلف است. و می توان آن را با استایل های مختلف و بسیاری زیادی استفاده نمود.

مدل های جدید شال و روسری

جدید ترین مدل ها و طرح های مختلف

برای انتخاب مدل های جدید شال و روسری، لازم است تا ابتدا با مد روز و ترند سال آشنایی بیشتری داشته باشید.

انواع شال و روسری معمولا با توجه به فصل های مختلف سال انتخاب و استفاده می شوند. بیشتر شال های بهاره در طرح های گل دار و یا برگ درختان می باشند. که نماد شروع تازه و سرزندگی است.

شال و روسری های تابستانی امروزی در طراحی های خاص با استفاده از رنگ های تند، جیغ و شاد موجود می باشند. چرا که تابستان نماد تفریح، زیبایی و گرمای زمین می باشد.

شال و روسری های پاییزی که نشان شروع استراحت زمین است، در طرح های ساده تر و رنگ های گرم تر در بازار مصرف وجود دارند. تا نماد گرما در روزهای سرد سال باشند.

و در آخر فصل زمستان ،که با استفاده از رنگ های آرامش بخشی چون سفید، آبی، طوسی و دیگر رنگ های این چنینی در طراحی های شال و روسری نشان دهنده خواب زمستانی زمین می باشند.

کلام آخر

همانطور که در مطالب فوق الذکر متوجه شده اید، مد امروزی همه چیز را از طبیعت الهام می گیرد. و با توجه به آن طراحی های خاص و منحصر به فردی را برای انواع جنس شال و روسری ارائه می نمایند.

با توجه به مطالب فوق الذکر در ادامه جدید ترین مدل های شال و روسری مجموعه نیلارز را به ما معرفی می نماییم. شما بانوان شیک پوش، برای خرید شال و روسری می توانید هرکدام از مدل ها زیر را انتخاب نموده و یا برای مشاهده مدل های بیشتر به صفحه اصلی وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

این مجموعه بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه می نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *